قالیشویی در کرج

قالیشویی در کرج


قالیشویی در کرج

قالیشویی گوهردشت

 

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که به خانه یکی از اقوام، آشنایان و … مراجعه کنید ولی در محل زندگی آن ها فرش نبینید؟! فرش و قالی یکی از مهم ترین لوازمی است که تعداد بسیار زیادی از آن را در خانه ایرانیان خواهید یافت. این فرش ها پس از گذشت زمان و استفاده شدن توسط افراد مختلف به شست و شو نیاز دارند. موضوع اصلی نیز همین مسئله شست و شو و نحوه این کار می باشد.

از زمان های گذشته این فعالیت ها انجام می شد و تا به امروز نیز ادامه دارد. فقط شکل انجام آن ها تغییر کرده است. در اصل امروزه قالیشویی های مختلف به میان آمده اند و این فعالیت ها را انجام می دهند. قالیشویی در کرج یعنی قالیشویی گوهردشت نیز یکی از قالیشویی هاست که می تواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با خدمات، سابقه کاری، افتخارات و … قالیشویی گوهردشت آشنا کنیم.

قالیشویی در کرج

 

بیشتر بخوانید :

قالیشویی در کرج  مهرشهر 

 

مناسب ترین زمان از نظر شما برای شستن قالی ها چه فصلی است؟

قالیشویی در کرج

قالیشویی در کرج

با کمی تحقیق و بررسی می توان گفت که بهترین زمان فعالیت قالیشویی به فصل بهار و تا اواخر تابستان تعلق دارد. حال سوال این جاست که این تایم چه دلیلی می تواند داشته باشد؟ دلیل اول آن است که در فصل بهار به دلیل آغاز سال جدید همه افراد به دنبال نو شدن و تمیزی هستند. پس می تواند شستن قالی ها نیز کمک بزرگی برای تمیزی خانه های شما باشد.

دلیل دوم آن است که در این فصول به دلیل رفت و آمد زیاد فرزندان و اهالی خانه، فرش ها بیشتر در معرض کثیف شدن هستند. پس قطعا به مقدار بیشتری نیز به شست و شو نیاز دارند. و اما دلیل بعدی و مهم ترین آن ها وجود هوای مناسب و آفتابی در این دو فصل می باشد. به این صورت که در قالیشویی کار خشک شدن قالی به وسیله آفتاب صورت می گیرد. به نحوی ضد عفونی قالی را به دنبال دارد.

در فصول دیگر نیز شست و شو در قالیشویی کرج انجام می شود. ولی برای دانستن بهترین فصل های انجام این کار به تابستان و بهار اشاره شد.

ویژگی های قالیشویی گوهردشت

قالیشویی گوهردشت

قالیشویی گوهردشت

قطعا شما نیز از دسته افرادی هستید که به هنگام استفاده از خدمات یک شرکت در ابتدا به بررسی موارد مثبت و منفی آن می پردازید. که آیا این شرکت از ویژگی های مناسبی برای انجام اموری که من به آن ها نیاز دارم برخوردار است یا خیر؟ بهترین کار نیز همین است. که شما از ویژگی های یک شرکت به طور کامل اطلاعات داشته باشید. بر اساس آن ها تحلیل و بررسی کنید.

سپس کار خود را به آن ها بسپارید. در زمینه قالیشویی نیز این مسئله بسیار مهم و حائز اهمیت است. شما در ابتدا باید به طور کامل با ویژگی های یک شرکت قالیشویی آشنا شوید و با اطمینان کامل فرش های خود را به آن ها بسپارید.

قالیشویی گوهردشت

قالیشویی گوهردشت

حال سوال این جاست قالیشویی گوهردشت ( قالشویی در کرج ) چه ویژگی هایی دارد؟ چرا باید آن را انتخاب کنیم؟ برای پاسخ به این سوال می توان گفت که قالیشویی گوهردشت از ویژگی های منحصربفردی بهره می برد.

وجود این ویژگی ها می تواند آن را از  سایر رقبا متمایز کند. به عنوان مثال می توان گفت که این شرکت قالیشویی فرش ها و قالی ها را با رعایت تمام اصول مذهبی شست و شو می دهد. پس از این بابت هیچ گونه نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت.

از مزیت های بسیار ویژه این قالیشویی می توان به قیمت ثابت آن اشاره نمود. هم چنین این مرکز برای تمام خدماتی که برای شما ارائه می دهد یک فاکتور شفاف ثبت می کند. که این فاکتور برای تمامی افراد به شکل یکسان می باشد. وجود چنین ویژگی باعث افزایش اعتماد کاربران می گردد و صداقت ارائه دهنده خدمات را نشان می دهد.

 

قالیشویی گوهردشتقالیشویی گوهردشت

از دیگر قابلیت ها و ویژگی های موجود در قالیشویی گوهردشت ( قالیشویی در کرج ) می توان به بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری اشاره نمود. این موضوع بیانگر آن است که این مرکز به کار خود ایمان دارد. می داند که خدمت نا مناسب را تحویل کاربر نمی دهد. حال به هر دلیلی نیز کاربر از خدمات آن ها رضایت نداشته باشد بدون هیچ گونه مشکلی وجه دریافت شده را به آن ها باز می گرداند.

یک قالیشویی خوب قالیشویی است که فرش ها را به بهترین شکل و بدون هیچ گونه چین و چروکی به صاحب آن ها تحویل دهد. قالیشویی گوهر دشت نیز چنین عمل می کند. تمامی قالی ها و فرش های تحویل گرفته را بدون کوچک ترین چین و چروک به صاحبان آن ها تحویل می دهد.

قالیشویی در گوهردشت

قالیشویی در گوهردشت

حمل و نقلی که در این شرکت مشاهده می شود به صورت حمل و نقل لول شده با روکش پلاستیکی به وسیله کامیون های مسقف و ایمن می باشد. با این روش هیچ گونه آسیبی فرش ها و قالی های شما را تهدید نمی کند.

از دیگر ویژگی های موجود در قالیشویی درکرج – قالیشویی گوهردشت می توان به موارد زیر پرداخت:

 • رفوگری، بازسازی و مرمت فرش های آب دیده، پوسیده، سائیده، بید خورده در این قالیشویی به درستی انجام می پذیرد.
 • دارکشی، پرداخت و پرزگیری، اصلاح سر نخ، چرم دوزی، دوگره، شیرازه دوزی توسط متخصص ترین افراد و به بهترین نحو صورت می گیرد.
 • اعمال خدمات تکمیلی و آرایشی بر روی تمام فرش ها به درخواست مشتری توسط این قالیشویی قابل اجراست.
 • هم چنین می توان فعالیت های ترمیم بافت، ریشه و شیرازه، ریشه بافی به صورت گلیم بافت و ساده، اصلاح نقشه را در این شرکت مشاهده نمود.
 • یکی از ویژگی های بسیار خوب این قالیشویی را می توان تعیین نوبت مراجعه به درب منازل به وسیله مشتری (صبح یا عصر ) دانست.

 

بیشتر بخوانید :

قالیشویی در کرج عظیمیه

عظیمیه کرج یکی از محله های پرتقاضا برای سکونت است این محله جزء محله های لوکس و گران قیمت شهر کرج محسوب می شود. به طوری که قیمت برخی از ساختمان های این محله با آپارتمان های شمال شهر تهران برابری می کند عظیمیه در شمال شرقی کرج قرار گرفته و در منطقه یک شهرداری واقع شده است. این محله به دلیل مجاورتش با دامنه کوه‌های البرز دارای خیابان ها و کوچه پس کوچه های شیب دار است.

محله عظیمیه به علت ساختمان سازی های مدرن، بوستان های بسیار سرسبز و زیبا، مراکز خرید و تفریحی شیک متعدد، یکی از بهترین محله های شهر کرج به شمار می رود.

 

قالیشویی در کرج جهانشهر

جهانشهر منطقه هشتم کرج و یکی از محله‌های شهر کرج در استان البرز ایران است.
جهانشهر از شمال محدود به حاجی‌آباد است و از غرب محدود به کوی کارمندان شمالی از جنوب محدود به محله چهارصددستگاه و از شرق نیز به بلوار طالقانی شمالی محدود است. نام جهانشهر برگرفته از نام جهان همسر محمد صادق فاتح مؤسس محله جهانشهر است.

قالیشویی در کرج باغستان

قالیشویی در کرج گوهردشت

قالیشویی در کرج گلشهر

قالیشویی خوب در کرج

 

سابقه کاری و افتخارات قالیشویی در کرج ( قالیشویی گوهردشت )

قالیشویی در گوهردشت

قالیشویی در گوهردشت

همان طور که تا به این جا به آن اشاره شد یکی از قالیشویی هایی که در کرج فعالیت دارد قالیشویی گوهردشت می باشد. این قالیشویی ۳۷ سال سابقه درخشان دارد. تمامی افراد مشغول به کار در این شرکت افراد متخصص و کاربلد هستند و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند. در حال حاضر از ۳۲ کارشناسان برخوردارند. ناگفته نماند که توانسته اند تا به این جای کار ۳۵۵k پروژه را به بهترین نحو به پایان برسانند و رضایت صد در صدی کاربران را به خود جلب کنند. از افتخارت این مرکز می توان به دریافت ۱۶ جایزه در زمینه های مختلف اشاره نمود. وجود چنین جوایزی می تواند بیانگر توانایی های کارکنان این قالیشویی باشد.

خدمات قالیشویی در کرج گوهردشت

قالیشویی در گوهردشت

قالیشویی در گوهردشت

خدمات بسار زیادی توسط این قالیشویی توسط کادر مجرب و وظیفه شناس آن ارائه می گردد. برخی از این خدمات به شرح زیر می باشد:

 • رنگرزی و رنگبرداری اصلاح
 • تفکیک رنگ های تداخل یافته و حذف لکه های پایدار
 • انجام خدمات جانبی جهت احیای فرش های کهنه و اصلاح فرش های پاره و آسیب دیده
 • ترمیم بافت، ریشه و شیرازه
 • ریشه بافی به صورت گلیم بافت و ساده و اصلاح نقشه
 • دارکشی، پرداخت و پرزگیری
 • اصلاح سر نخ، چرم دوزی، دوگره، شیرازه دوزی
 • رفوگری، بازسازی و مرمت فرش های آب دیده
 • رفوگری فرش های پوسیده، سائیده، بید خورده
 • شست و شو فرش دستی و فرش ماشینی
 • شست و شو خوشخواب، مبل و …

 

سخن پایانی

با توجه به ویژگی ها، خدمات، سابقه فعالیت و افتخارات قالیشویی گوهردشت قالیشویی در کرج می توان گفت که این شرکت یکی از بهترین ها می باشد. شما با خیال راحت می توانید تمامی کار های خود از جمله شست و شو، ترمیم، اصلاح و … را به آن ها بسپارید. بدون این که نگران چیزی باشید.

 

 


فرش ماشینی 

فرش ابریشم چیست و درآمد این شغل چقدر است؟

بایدها و نبایدهای شستن فرش دستباف در منزل

فرش در قالیشویی آسیب می بیند یا با شستن در منزل؟


آبگیر لوله ای قالیشویی گوهردشت

خدمات مبلشویی در قالیشویی گوهردشت

خدمات رایگان قالیشویی گوهردشت براى فالووراى اینستاگرام

رفوگری و ترمیم

رفوگری و ترمیم

مبلشویی

شستشوی تابلو فرش

شستشوی فرش دستبافت

موکت شویی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *