_

رفوگری و ترمیم در قالیشویی گوهردشت 

_

رفوگری فرش در کرج

روفوی فرش از جمله فعالیت های بسیار تخصصی است که متخصصان قالیشویی گوهردشت  ( بهترین قالیشویی در کرج ) در آن مهارت بالایی دارند. تخمین هزینه های مربوطه هم به عوامل متعددی مثل تعداد فرش ها، اندازه محل های نیازمند رفو، نوع فرش و نوع آسیب وارد شده بستگی دارد.

در ادامه مواردی از مشکلات رایج قالی و فرش را نام بررسی میکنیم:

قالیشویی گوهردشت  ( بهترین قالیشویی در کرج )

بید خوردگی

بید خوردگی بیشتر برای فرش یا قالی‌هایی اتفاق می افتد که در فضاهای کاملا بسته و بدون جریان هوا و بدون تردد هستند. به همین خاطر بیشتر فرش و قالی های در حال استفاده در خانه ها بید خورده نمیشوند، اما فرش ها و قالی‌هایی که در انبارها هستند و روی هم قرار گرفته و یا وسیله ای روی آنها است که از ورود هوا جلوگیری میکند، نگهداری می شوند احتمال دچار شدن به این مشکل را دارند.

قالیشویی گوهردشت  ( بهترین قالیشویی در کرج )

پوسیدگی

عدم توجه به شستشوی دوره ای یا رطوبت زیاد از عواملی هستند که معمولا باعث پوسیدگی در قالی و فرش می شوند. بنابراین توصیه می شود که اگر چیزی روی فرش ریخت به سرعت تمیزش کنید. برای این کار هم می توانید برخی از مطالب بلاگ قالیشویی گوهردشت در این مورد را مطالعه کنید و هم به سادگی از خدمات قالیشویی استفاده کنید.

قالیشویی گوهردشت  ( بهترین قالیشویی در کرج )

رفوگری و ترمیم قالیشویی گوهردشت
رفوگری و ترمیم قالیشویی گوهردشت

ساییدگی

معمولا به دلیل فشارهای مداوم یا استفاده زیاد و طولانی مدت از فرش ایجاد می شود که پرزها کم کم از بین می روند و آنچه می ماند چله های فرش است.

پارگی

حمل و نقل اشتباه یا وارد آمدن ضربه به وسیله اجسام تیز یا سایر هوامل می توانند باعث ایجاد پارگی در قالی و فرش شوند. بنابراین در هنگام جابجایی و حمل و نقل فرش نیز توجه به نکات ساده می تواند سلامت فرشتان را تضمین کند.

سوختگی

سقوط ذغال گداخته یا سیگار روشن، کبریت و از این دست، منجر به ایجاد سوختگی در فرش می شود. اگر میزان سوختگی کم باشد اصلاح آن آسان تر و اگر سوختگی شدید باشد ترمیم و رفوی آن قدری دشوار می شود.

رنگ و لکه

ریختن رنگ، جوهر، لاک و موادی از این دست فرش و قالی را نیازمند لکه گیری می کند.

خرابی ریشه ها

به دلیل عدم مراقبت صحیح ریشه ها می توانند پوسیده و پاره شوند. که این اتفاق سلامتی فرش را به مخاطره می اندازد.

شیرازه یا زیگزاگ

دوختن یک نوار چرمی در زیر قسمت ریشه ها می تواند باعث حفظ سلامت ریشه ها و جلوگیری از سر خوردن فرش روی سطوح صیقلی شود.

سالن شستشوی سنتی کارخانه قالیشویی گوهردشت

در سالن شستشوی سنتی که آماده خدمات دهی به قالی های اعلا و حساس دستباف و ماشینی هست که نیاز به خدمات خاصی دارن و یا از حساسیت بالایی برخوردارن؛

نظارت آنلاین روی قالی ها انجام میشه بدین صورت که کارشناس لحظه به لحظه به شستشوی قالی و خدماتی که روی قالی انجام میشه نظارت دقیق داره و متناسب با جنس قالی، لکه های روی قالی و خدمات مورد نظر مشتری و روند پیش روی شستشو و انجام خدمات،

راجع به ماده شوینده و فرمولاسیون محلول لکه بر و مدت زمان لازم برای شستشو و خدمات روی قالی نظر میده تا قالی های شما مشتری عزیز در کمال سلامت و پاکیزگی از سالن شستشو خارج بشه و باز هم طبق نظر کارشناس با استفاده از یکی از سه روش آبگیری که در کارخانه ازش بهره میبریم،آب قالی گرفته میشه و پس از خشک شدن وارد سالن بسته بندی میشه

تا در ردیف ها و ستون های مشخصی تا لحظه تحویل به شما مشتری گرامی در امنیت کامل نگهداری بشه. تمام این صحبت ها در راستای اطلاع رسانی به شما مشتریان گرامی قالیشویی گوهردشت بود برای اطمینان خاطر دادن به شما برای اینکه با خیالی آسوده قالی های خودتون رو به ما بسپارید تا به سلامت قالی هاتون اهمیت داده باشین و با قالی های خودتون مهربون تر رفتار کرده باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *