_

شستشوی فرش ماشینی

قالیشویی در کرج

شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ماشینی

قالیشویی در کرج

_
در قالیشویی گوهردشت در زمان شستشوی فرش ماشینی به نوع و جنس فرش توجه زیادی می‌شود. فرش‌های ماشینی انواع مختلفی دارند که هرکدام با توجه به ویژگی‌های خاص خود نیازمند یک روش شستشوی متفاوت می‌باشند.
براساس نوع بافت و متریال به‌کاررفته در فرش‌ها آن‌ها را به انواع زیر دسته بندی میکنیم:
  • ابریشمی
  • پشمی
  • کرکی
  • آکریلیک
  • ...
نحوه نظافت و شستن این نوع فرش‌ها با هم تفاوت دارد و قالیشویی گوهردشت برای این مسئله اهمیت زیادی قائل است و در هنگام شستشوی فرش ماشینی به جنس و بافت توجه کرده و از مواد شوینده و روش شستشوی مناسب استفاده می‌کند.
این کار باعث می‌شود تا فرش کیفیت خود را از دست ندهد و ساختار و شکل اولیه و دیگر خصوصیات ظاهری خود را حفظ نماید.
قالیشویی گوهردشت شستوشوی فرش ماشینی
انواع فرش‌های دستباف ازنظر متریال

قالیشویی گوهردشت

متخصص در شستوشوی انواع فرش‌های ماشینی

نـــحــــوه شستــشوی فــــــــرشابریشمیماشینی

شستشوی انواع فرش ماشینی با استفاده از ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک توسط قالیشویی گوهردشت انجام می‌شود. نحوه شستشوی فرش‌های ماشینی به‌ این گونه است که ؛

  • فرش قبل ورود به دستگاه شستشو وارد دستگاه خاک‌گیری می‌شود تا به‌این‌ترتیب تمامی گردوغبار و خاک از داخل آن خارج شود.
  • در مرحله بعدی فرش با آب‌پاشی فراوان خیش شده و وارد دستگاه شستشوی اتوماتیک می‌گردد. این دستگاه طبق برنامه‌ریزی که برای شستشو دارد فرش‌های ماشینی را شسته و آبکشی می‎کند. آب‌کشی با آب فراوان انجام می‌شود تا کمترین اثری از مواد شوینده در فرش باقی نماند.
  • مرحله بعدی خشک‌کردن فرش است با روش‌های طبیعی و آفتاب و نیز توسط دستگاه‌های خشک‌کن اتوماتیک انجام می‌شود.
قالیشویی-گوهردشت-فرش-ماشینی2

اهمیت شستــشوی فــــــــرشابریشمیماشینی

فرش‌های ماشینی به دلیل استفاده از مواد مصنوعی و پلاستیکی به‌عنوان تاروپود فرش بیش از فرش‌های دستباف خاک و غبار را به خود جذب می‌کنند. همچنین انواع آلودگی‌ها می‌تواند روی این فرش‌ها بنشیند بنابراین نیاز به نظافت تخصصی دارند. شما حداقل سالی یکبار نیاز به نظافت فرش ماشینی خود دارید اما اگر آلودگی خاصی مثل انواع لکه‌ها فرش شما را کثیف کرده باشد می‌توانید از خدمات قالیشویی گوهردشت کمک بگیرید

خدمات ترمیم فرش نیز از تخصص های ما می باشد. درصورتی‌که فرش شما ازنظر عیوب ظاهری دارای مشکل و ایرادی باشد توسط متخصصین ما در قالیشویی گوهردشت این مشکل برطرف می‌شود، اما پیش از آن و قبل از بردن فرش در محل شما  در مورد مشکل فرشتان صحبت می‌شود تا در آینده هیچ‌گونه سوءتفاهمی به وجود نیاید. همچنین فرش شما در کارخانه توسط متخصصان بررسی شده و اگر ایراد احتمالی وجود داشت با شما تماس گرفته می‌شود و ایراد فرش را به حضورتان اعلام می‌گردد.
شما نباید نگران عیوب فرش خود باشید.
چرا که ما خدمات مرمت و بازسازی فرش را نیز ارائه می‌کنیم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *