قالیشویی گوهردشت

متخصص در شستوشوی انواع فرش‌های خارجی

شستشوی فرش خارجی

از دیگر نمونه های خدمات قالیشویی گوهردشت ( برترین قالیشویی در کرج )  به این صورت می باشد که شما پس از تماس و اعلام محدوده، منطقه و مشخصات محل خود و اطلاع از قیمت سفارش خود را ثبت میکنید. همکاران ما در زمان مشخص شده به منطقه اعزام شده و فرش شما را تحویل گرفته و رسید را تحویل شما میدهند.

اگر فرش شما دارای مشکلی یا ایرادی باشد همکاران ما در همان محل این مشکل را با شما در میان گذاشته که بدها دچار سوئه تفاهمی نشود. و یا فرش شما در کارخانه توسط متخصصان بررسی شده و اگر ایراد احتمالی داشت تماسی خدمت شما گرفته شده و ایراد فرش را به حضورتان می رسانند.

شستشوی فرش های خارجی در کارخانه اختصاصی قالیشویی گوهردشت ( برترین قالیشویی در کرج ) با استفاده از مواد نانو می باشد تا علاوه بر پاکیزگی هرچه تمیز تر فرشهای شما. دچار بهم ریختگی رنگ فرش و یا آسیب رسیدن به بافت فرشهایتان نشود.

قالیشویی گوهردشت ( بهترین قالیشویی در کرج )
شستشوی فرش خارجی

آبگیر لوله ای قالیشویی گوهردشت ( برترین قالیشویی در کرج )

آبگیرهای قدیمی که اصطلاحاً به آن دیگ گفته می‌شود در هنگام خشک کردن آسیب زیادی به قالی وارد میکند مانند پارگی و چروک شدن همچنین حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد آب در فرش باقی می‌ماند. ولی آبگیرهای لوله‌ای تمام اتوماتیک در کمتر از ۵ دقیقه ۹۵ درصد آب فرش را گرفته و مزایایی از قبیل اتو کشیدن فرش بدون کوچکترین آسیب و کارایی تمام اتوماتیک دارد. مناسب سشتشوی فرش خارجی

( برترین قالیشویی در کرج ) مناسب سشتشوی فرش خارجی

آبگیر لوله ای قالیشویی گوهردشت ( مناسب سشتشوی فرش خارجی ) ( برترین قالیشویی در کرج )

قالیشویی گوهردشت تجلی تخصص‌،تعهد و نوآوری

تنها دارنده کارخانه اختصاصی عضو رسمی و معتبر اتحادیه قالیشویان تهران و کرج

۰۲۶-۳۴۴۶۰۵۷۸ ۰۲۶-۳۴۴۴۰۴۹۴

ثبت سفارش آنلاین

@ghalishuyi_gohardasht

همه نوع فرش              همه نوع خدمات

قالیشویی قالیشویی_تهران خدمات خدمات اینستاگرام فرش فرش_مدرن خدمات_رایگان قالیشویی_گوهردشت کرج کرج گوهردشت  خدمات کرج  قالیشویی خوب  مبلشویی ( برترین قالیشویی در کرج )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *