_

مبلشویی در محل

قالیشویی در کرج

_

مبل شویی تخصصی گوهردشت، ارائه دهنده کلیه خدمات خشکشویی مبلمان در محل در سراسر تهران با تعیین وقت قبلی، خشکشویی انواع مبلمان های اداری، مسکونی، سینماها و سمینارها توسط شامپو های درجه یک ایرانی و پرسنلی مجرب، متعهد و آموزش دیده. ارائه و سرویس دهی خدمات مبل شویی به سراسر تهران با نوبت دهی قبلی.

مبلشویی قالیشویی گوهردشت

مبلمان چرمی

خشکشویی انواع مبلمان چرمی، شستشوی مبلمان چرمی نیاز به تخصص و مواد شوینده و فرچه های مخصوص خشکشویی دارد. با خیال راحت کلیه خدمات شستشوی مبل چرمی خود را به ما بسپارید.

مبلمان راحتی

خشکشویی انواع مبلمان راحتی در محل با استفاده از مواد شوینده و فرچه های مخصوص بری شستشوی هرچه بهتر و آسیب کمتر به پارچه و فوم های مبل های راحتی شما

مبلمان خارجی

اغلب پارچه ها و فم های استفاده شده در مبلمان خارجی حساس به آب می باشند که این موضوع در قسمتی از مبل درج می شود، شستشوی این نوع مبلمان بدون استفاده از قطره ای آب می باشد.

مبلمان استیل

مبلمان استیل عموما از پارچه های ترکه ای و یا پارچه هایی با طرح های نیمه برجسته و مخمل می باشد که خشکشویی آنها نیاز به فرچه های نرم با ابعاد متفاوت  و مواد شوینده تگزا دارد.

مبلمان میکروفایبر

مبل های میکروفایبر عموما در مقابل لکه مقاول هستند اما دلیل نمی شود که نیازی به شستشو در هر سال نداشته باشند، شستشوی مبلمان میکروفایبر نیاز به شامپو و فرچه بخصوصی دارد.

مبلمان ایرانی

خشکشویی انواع مبلمان های تولید داخل با پارچه ها و فم های متفاوت با روش های خاک گیری، بخار شویی و شستشو با فرچه ها نرم و سخت و مواد شوینده ایرانی درجه یک.

دلایل نیاز به مبلشویی

مبل شویی توسط تیم قالیشویی گوهردشت با استفاده از دستگاه رادکتور و شامپوی تگزافن انجام می‌شود. خشکشویی مبلمان توسط افراد حرفه‌ای و متخصص انجام می‌شود. نوع سختی فرچه متناسب با جنس پارچه‌ی مبلمان شما انتخاب می‌شود به‌این‌ترتیب آسیبی به پارچه مبلمان شما نمی‌رسد. فوم‎های سرد و گرم که در ساخت مبل استفاده می‌شود نیز یکی از دلایل انتخاب فرچه‌های سخت و نرم می‌باشد.
مبل‌ها و میزها بخشی از منزل ما هستند که امکان کثیف شدن آن‌ها بسیار زیاد است.
همچنین این‌ها از وسایل لوکس و تقریباً گران‌قیمتی به شمار می‌روند که امکان تعویض آن‌ها را به خاطر کثیف شدن با مشکل مواجه می‌کند. همچنین تا زمانی که شما می‌توانید از خدمات تخصصی قالیشویی گوهردشت برای خشکشویی مبلمان استفاده کنید تعویض آن‌ها کار اشتباهی است. اگر مبل شما کیفیت و کارایی لازم را دارد برای تمیز کردن آن با قالیشویی گوهردشت تماس بگیرید. ما در قالیشویی قالیشویی گوهردشت کاری می‌کنیم که مبلمان شما مثل روز اول تمیز شده و بدرخشد. خدمات خشکشویی مبلمان کلیه آلودگی‌ها را از تمامی زوایای مبل پاک و جدا می‌کند.
تغییرات چشمگیر مبل خود را پس از استفاده از خدمات قالیشویی گوهردشت خواهید دید.

این کار توسط دستگاه‌های مخصوص خشکشویی مبل انجام می‌شود.

مبلشویی در کرج

آیا نیاز به خدمات مبل شویی تخصصی دارید؟

فواید مبلشویی

درصورتی‌که آلودگی روی مبل به‌گونه‌ای باشد که با دستگاه‌های خشکشویی پاک نمی‌شوند به‌ویژه زمانی که رنگ مبل روشن است نیاز به خدمات شستشوی مبل وجود دارد. این کار نیازمند روش‌های آبشویی می‌باشد یعنی شستشو با آب انجام می‌شود. اما این کار نیز به روش‌های تخصصی دارد. قالیشویی گوهردشت برای این کار از بهترین دستگاه‌های مبل شویی استفاده می‌کند.
از مشخصات مبل شوی حرفه‌ای برای شستشوی مبلمان در منزل شما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. داشتن اطلاعات کافی در مورد انواع مبل
  2. استفاده از شوینده‌های مناسب برای شستشوی مبلمان
  3. کنترل درجه حرارت فوم شستشو و غلظت آن
  4. نظافت محل پس از اتمام کار شستشوی مبلمان
  5. پاسخگویی صریح و منطقی به مشتری

آبشویی و خشکشویی مبلمان خود را به ما در قالیشویی گوهردشت بسپارید. برای مبل شویی یا شستشوی مبلمان و خشکشویی انواع مبلمان چرمی، پارچه‌ای، فوم و نیز انواع :مبلمان استیل، مبلهای راحتی،میز های و صندلی های غذاخوری و پذیرایی، انواع مبلمان های ایرانی و خارجی در منزل خود با استفاده از دستگاه مخصوص توسط پرسنل آموزش‌دیده کافیست با شرکت قالیشویی و مبل شویی قالیشویی گوهردشت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید، همکاران ما به زودی باشما تماس خواهند گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *